شرکت کنترل سازان فرآیند

در سال ١٣٨٣ با حضور جمعي از افراد تحصيل كرده در زمينه برق و ابزار دقيق فعاليت خود را با محوريت طراحي و اجراي سيستم هاي كنترل و ابزار دقيق در صنعت آب و فاضلاب آغاز و از سال ١٣٨٤ با كسب رتبه مشاور تاسيسات آب و فاضلاب، زمينه هاي فعاليت خود را در حوزه طراحي و نظارت بر اجراي پروژه هاي آب و فاضلاب و سيستم هاي تله متري و كنترل از راه دور گسترش داد.
این شرکت با بهره‌گیری از مهندسین مجرب و کارشناسان فنی کارآزموده، و نیز کسب رتبه در سایر زمینه‌ها از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، و گواهینامه‌های مختلف نظیر گواهینامه مدیریت کیفیت از شرکت SGS هم‌اکنون فعالیت خود را به صورت مشاوره در زمینه تأسیسات آب‌و‌فاضلاب شهری، روستائی، صنعتی و همچنین طراحی سیستم‌های پیشرفته کنترل و ابزار دقیق، تله‌متری و سیستم‌های SCADA درآورده و نیز به صورت مشارکت با شرکت‌های زیرمجموعه خود، عملیات اجرا و راه‌اندازی سیستم‌های کنترل و ابزار دقیق، تله‌متری و SCADA را در صنایع مختلف عهده‌دار می‌باشد.
بخش مهندسی شرکت کنترل‌سازان‌فرآیند به گونه‌ای سازماندهی گردیده‌است که با استفاده از نرم‌افزارها و استانداردهای معتبر در زمینه طراحی و مهندسی تأسیسات آب‌و‌فاضلاب، برق، ابزاردقیق و کنترل، تله‌متری و انرژی و هوشمند سازی تأسیسات قادر به ارائه خدمات مهندسی مطابق با استانداردهای روز دنیا می‌باشد.
این شرکت همچنین با دارا بودن بخش آموزش و تحقیق و توسعه، فعالیت‌هایی را در جهت ساخت و تولید تجهیزات مورد نیاز صنایع در زمینه سیستم‌های کنترل و جمع‌آوری اطلاعات بدون سیم Wireless به عهده دارد.
هیئت مدیره این شرکت امید دارد با انجام خدماتی درخور کارفرمایان محترم اعم از آب‌و‌فاضلاب، فولاد، نفت و گاز و پتروشیمی و ارائه بهینه خدمات و طرح‌های اجرائی و پشتیبانی بدون مرز، گامی در خور نام خود و میهن عزیزمان در راستای شکوفائی صنعت بردارد.

سخن مدیر عامل

استفاده از تکنولوژی روز در صنعت آب و فاضلاب اساس پایه‌گذاری شرکت مهندسی کنترل‌سازان‌فرآیند در سال ۱۳۸۳ گردید و ما با تکیه بر تخصص دانش‌آموختگان خلاق کشور، و بهره‌گیری از بالاترین استانداردهای روز دنیا مفتخر به ارائه خدمات مشاوره، نظارت و اجرا و … در زمینه‌های مختلف این صنعت، و تبدیل به یکی از موفق‌ترین و بزرگ‌ترین مجموعه‌های خدمات مهندسی کشور گردیده‌ایم.

بی‌شک با حفظ تجربه و دستاوردهای گذشته و اتکا به دانش و نیروی انسانی کارآمد که از سرمایه‌های این شرکت محسوب می‌گردند، افتخار همکاری با کارفرمایان برتر کشور را با کیفیتی روز‌افزون و بهره‌وری و رضایت‌مندی مشتریان، سر لوحه افتخارت خود قرار داده و اعتقاد داریم که با ایجاد هم‌افزایی در بین ارکان و همکاران شرکت و کارفرمایان، سبب رشد و تعالی کشور در زیر‌ساخت‌های بنیادین خواهیم شد.

خط مشی کیفیت

شرکت مهندسی کنترل‌سازان فرآیند، ارائه کننده‌ خدمات مهندسی مشاور، خط مشی خود را به شکل زیر تنظیم کرده است.
دانلود خط مشی

اعضای هيات مديره شرکت

تیم مدیران و کارشناسان فنی شرکت

گواهینامه‌ها و تأییدیه‌ها

شرکت همکار

شرکت آریسا صنعت فرآیند با در اختیار داشتن مهندسین مجرب و کارشناسان فنی کارآزموده و تجهیزات مورد نیاز، هم اکنون فعالیت خود را در قالب پیمانکار در زمینه طراحى و پیاده‌سازی سیستم‌های اتوماسیون صنعتی و اسکادا، سیستم‌های مدیریت و بهینه‌سازی انرژی، سیستم‌های اطلاعاتی جامع و یکپارچه، انفورماتیك و تكنولوژی اطلاعات و تدارک و ساخت تجهیزات، با بهترین کیفیت در اکثر صنایع عهده‌دار می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این شرکت مراجعه کنید:

وب‌سایت شرکت مهندسی آریسا صنعت فرایند